Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je to stres?
 
Stres je individuální odpovědí na situaci vymykající se normálu, je to způsob našeho života, mimo normální rytmus našeho klidu.
 
Pokoušíme-li se vyhnout problému, jenž nás trápí, cítíme-li se znepokojeni kvůli něčemu, co je mimo naši kontrolu, skrýváme-li své současné či minulé emoce a pocity…objeví se stres.
Pokud se necháme zaplavit negativními a nekontrolovanými podněty (strachem, pochybnostmi, hněvem), chceme-li před nimi utéct či s nimi bojovat, aniž bychom to mohli udělat, cítíme-li se neschopni jednat, uvězněni v nějakém nežádoucím postoji, pokud se nám nedaří řídit svůj život…pak se objevuje stres.
Trpíme-li duševně či fyzicky, jsme ve stresu a po čase tak učiníme první kroky ke vzniku nějaké choroby.

11.3.2019 jsem pro vás spustila nové webové stránky. 

 Ceník naleznete na konci každé terapie (nové stránky)

 www.ivahemska.cz

 
Kineziologie One Brain nám nabízí mnoho technik, jak zvládnout stres, nezávisle na jeho povaze
 
    Abychom dobře zvládli stres,
    - Je třeba jej nejdříve rozpoznat a identifikovat jeho příčinu,
    - Dále vědět, které techniky použít
    - vychovávat osoby k tomu, aby provedly vhodné změny.
 
Pokud stres známe, máme volbu pracovat na vymizení nebo odstranění stresujících faktorů nebo na duševní či fyzické odezvě osoby čelící tomuto stresu.
    Klient se však může také rozhodnout zůstat pasivní a ignorovat potřebu pro něj nutných změn. Aby schoval sám před sebou své potíže nebo problémy, může mít sklony neustále pracovat, přejídat se nebo trpět utkvělými myšlenkamy,  hledat útěchu v alkoholu a jiných drogách.
 
    Pokud se daná osoba rozhodne požádat o pomoc, Kineziologie One Brain, NLP, Numerologie, Bachova květová terapie  umožňují osvobodit se od utrpení vzniklých ze současných, či minulých  situací . 
                
 
 
 
 


Poslední fotografieFacebook


Archiv

Kalendář
<< květen / 2019 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 276690
Měsíc: 3313
Den: 112