Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Ať se snažím sebevíc, tak vám při  2hodinového sezení  nezvládnu  vysvětlit   souvislosti mezi datem narození, myšlenkovými návyky a Vašimi problémy, nemocemi a vůbec celkovou spokojeností v  životě,(proto jsem se rozhodla, pořádat kurzy, semináře v Pardubicích, budeme (mimo jiné), tímto tématem zabývat. A hlavně Vás chci naučit, jak jednoduše odblokovat sám sebe.

                                          Náplň kurzů:. Všechny konflikty, bolesti a nemoci, , jsou pouze odrazem našich nevyřešených vnitřních konfliktů. Naším úkolem je, stále více poznávat tvůrčí sílu v sobě a naučit se tuto sílu také využívat a řídit ve správných kolejích. A to především znamená připravenost na sobě pracovat a zvyšovat si svou energii.
 

  Chcete se zbavit nemocí, fyzického napětí a pustit zbytečné starosti z hlavy?  Během kurzu porozumíte vzniku stresu a jeho působení. naučíte se osvědčené cviky a postupy pro jeho zvládání.     Ukážeme Vám spojení mezi  emocemi a nemocí nebo bolestí určité části těla.    

Téma:  „Získáte“ zpět to, co Vám umožní zažívat zdraví, lásku a harmonii v životě  (získat zpět můžete : sebevědomí, rozhodnost, jednotu, nadšení, lásku k sobě, toleranci,radost  a, co hlavně, dozvíte se , jak si navrátit zpět své zdraví...)  

Naučíme se, jak se vypořádat s každodenním stresem (jednoduché sebeodblokování) Vysvětlím vám proč odpouštět a jak odpouštět

 

11.3.2019 jsem pro vás spustila nové webové stránky. 

 Ceník naleznete na konci každé terapie (nové stránky)

 www.ivahemska.cz

 

 

 

  

 

 

 

 
 


Poslední fotografieFacebook


Archiv

Kalendář
<< červenec / 2019 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 284504
Měsíc: 3816
Den: 154