Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Terapie pro zvířata - PRO ZDRAVÍ A POHODU.Kineziologie, NLP,  Bachova terapie - Bachovy esence, Kineziologie pro psy, kočky a jiná zvířata.

 

11.3.2019 jsem pro vás spustila nové webové stránky.  

 www.ivahemska.cz

 

________________________________________

 

poradna.jpg

 

Má osvědčená terapie u zvířat (17 let praxe)  - Kineziologie, Numerologie, Bachova terapie - Bachovy esence, která je spojením tradiční metody Bachových esencí a kineziologického testování příčiny problémů  se mi osvědčila, jako velmi vhodná terapie pro zvířata, nemají předsudky a mysl plnou zbytečných úvah, na rozdíl od lidí.  Z tohoto důvodu reagují na terapii  rychle a bezprostředně, jsou upřímná a přirozená - nenahrazuje lékařské ošetření a vyšetření, ale velmi dobře ji doplňuje.

 

Zvířata toho mají s lidmi mnoho společného, nesdílejí společně jenom své bydlení a domov. Psi, kočky a jiná zvířata si s lidmi vzájemně předávají také své pocity, ovlivňují své vnímání a postoje.

 

Zvíře často odráží pocity svého majitele. Pokud majitel zažívá stres, strach, smutek a další negativní pocity, není divu, že je prožívá i jeho kočka, pes nebo jiný mazlíček. Sám majitel by tak měl využívat Bachovu terapii, aby své negativní pocity na zvíře nepřenášel. 

 

Zvířata, stejně jako lidé znají lásku a radost, ale trápí je také nejrůznější traumata. Prožívají smutek, stres, strach nebo agresivitu. To všechno jsou esence pocitů, které pozitivně ovlivňují Bachovy esence a  které dokáže rychle  zvládnout Bachova terapie a Kineziologické testování příčiny problému.

 

 

Originální Bachova květová terapii se skládá z 38 esencí jenž harmonizují různé emoční rozpoložení.Jediná směs namíchaná dr. Bachem je 39. Krizová esence. Bachovy esence se míchají individuálně na každého jedince a jeho problém (platí i pro zvířata) 

 

Předem namíchané lahvičky opatřené štítky s tématem : bázlivost, koncentrace, sebedůvěra, opuštěnost, úzkosti, atd. nejsou originální Bachovy esence !

 

Když si tyto esence  zakoupíte a "fungovat" vám nebudou, nedivte se a Bachovy esence nezatracujte jeTo pouze léčebná lahvička neobsahovala správné esence pro emoční harmonizaci.

 

Problémy, které trápí vás a vašeho mazlíčka se podaří buď zcela vyřešit, nebo alespoň zmírnit. A není rozhodující zda se jedná o mnoholetý problém a nebo záležitost novou.Někdy jsou výsledky vidět po několika dnech, někdy to trvá déle.

 

Velmi dobré zkušeností mám při léčení ekzému, alergii, zánětů uší, epileptických záchvatů, zánětu ledvin, močového měchýře ...atd.

 

Bachovy esence a Kineziologie pomáhají k tomu, aby zvířata byla šťastná a spokojená. Jsou prostředkem k tomu, aby pes, kočka nebo jiné zvíře žilo s člověkem v harmonii a v souladu.

 

Zvířata jsou totiž maximálně citlivá. Aniž by si to člověk uvědomil, jsou mnohem vnímavější, tím i citlivější a náchylnějším ke stresu a negativním emocím. Pokud se emoce změní na pozitivní, mizí psychické i fyzické problémy.

 

Velmi dobře se  doplňuje s prací veterinářů, je vhodná při rekonvalescenci, před a po operaci, při chronických chorobách. U nemocí, které se nedají určit (pejsek vám neřekne, co ho bolí) atd.....  možnosti jsou neomezené.

 

 

Hlavním cílem mé práce je, nejenom uzdravení zvířete, ale i vaše pochopení  proč je zrovna váš miláček nemocen....

               

Období, které mi dalo hodně zkušeností , byla léta strávená ve společnosti domácích mazlíčků v salónu, jehož provoz jsem zahájila v roce 2002.

 

Devět let (do roku 2011) jsem pečovala nejenom o jejich vzhled, ale co mne nejvíce zajímalo a naplňovalo  bylo úspěšné řešení  jejich psychických a zdravotních problémů.

 

Během této doby jsem vystudovala  Kineziologii One Brain, Bachovu květovou terapii  a celkově mě začaly zajímat příčiny nemocí a psychických problémů jak u lidí, tak zvířat. Od roku 2006  řeším  ve své poradně psychické a fyzické potíže u dětí, dospělých a zvířat. . 

 

Předávám dále pár krásných vět, které mi mluví z duše :

 

"Děkuji  za lásku všech zvířat, které nás obklopují. Děkuji, že jsou součástí našeho světa. Děkuji, že jejich lásku můžeme vnímat, přijímat a že nás léčí. Prosím  z celého srdce, aby co nejvíce lidí pochopilo, že zvířata prožívají emoce podobně jako my. Zvířata trpí, když ztratí někoho blízkého. Radují se ze setkání, cítí bolest, strach a nebezpečí. Cítí smrt, vnímají  energie. Prosím z celého srdce, aby tuto pravdu pochopilo, co nejvíce lidí "

 

Na problémech u  zvířat pracuji  s láskou (jakýchkoli - i co se zdravotního stavu týká).
 
Těšila jsem se, co vyroste z mého hafuši, který má velmi temperamentní datum narození... a věřte mi, být Zaky (tak se jmenuje) dítětem, tak má nálepku ADHD, jak vyšitou...- za celý den se nezastaví, každého má rád až tak, že ztrácí pud sebezáchovy a velkým psům leze až do tlamy.                         

                  cimg0038.jpg

 náš milovaný Zaky...008.jpg

Po povelu, ke mne, na mne chvíli nechápavě kouká než se rozejde... :-).  Zakyho "mimoňství" a ztřeštěnost úspěšně řeším Bachovými esencemi. Není to o tom, že z něj bude naprosto klidný pes, ale není tak hektický a na povel reaguje dříve..smiley

 

 

                       vzpomínka na Belinku :

Obrazek 

 

Pokud má Vaše zvířátko potíže psychické, fyzické, tak je Bachova terapie a Kineziologie   nejjednodušší a velmi rychle působící způsob pomoci.                                                                                                         

Máte-li zájem,  mohu vám namíchanou léčebnou lahvičku s vytestovanou  směsí Bachových esencí  zaslat poštou. Od Vás potřebuji popsat problém a chování vašeho zvířátka (pokud znáte, tak datum narození)

 

Esence je potřeba každému jedinci míchat tzv. „na tělo

Na stejný problém nemusí účinkovat stejné esence.

Vhodné Bachovy esence ve formě kapek namíchám po:

  •   osobní konzultaci (není nutná přítomnost  zvířete)  
  •  "mailový" rozhovor na :       ivahkinez@seznam.cz

 

                         vzpomínka na Belinku a Badýška                                           

Obrazek

 

U zvířat je velkou změnou, změna životních podmínek v souvislosti se stěhováním, výměnou koberce, nábytku, změnou naší pracovní doby, pobyt v psím hotelu, pobyt u příbuzných.Problematické chování u pejska často vzniká při rozepřích v rodinách, rozvodech, při úmrtí člena rodiny, příchodu nového člena do rodiny, ztráta nebo změna majitele.Příchod nového zvířecího kamaráda do rodiny.

 

  • Stres vzniká u zvířat, na které majitel nevědomky přenáší svou úzkost, nervozitu
  • Změna chování nastává u zvířat, která zažila úraz, nehodu, museli být hospitalizovány.
  • Bachova terapie je vhodná pro pejsky z útulku, nalezené, zatoulané, problém při cestování (zvracení, slintání, klepání se))
  • Jsou velmi vhodné na posílení organismu před a po operaci, před porodem, po porodu
  • Zklidňují paniku,různé druhy strachu, zlomyslnost, fobie, značkování, teritoriální chování.
  • Nechtějí zůstávat sami doma- štěkají, dožadují se pozornosti, škrábou, ničí věci, žárlí na nového člena rodiny(dítě, zvíře, partner)  odchod milovaného člena rodiny (úmrtí, stěhování,rozvod,škola),
  • Neschopnost něco se naučit, neposlušnost, kožní problémy, vykusování chlupů, 
 
     Pohodář Eda
cimg0002.jpg
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bachovy esence slouží jak lidem, tak zvířatům, ve své praxi ji využívají i mnozí veterináři. Jde o alternativní metodu léčby, která nenahrazuje odbornou  veterinární péči, ale podporuje ji, příznivě ovlivňuje psychiku, a tím urychluje uzdravování.
 
_____________________________________________________
Vaše Ohlasy :

Opět jste nám pomohla

(R., 28. 3. 2018 18:16)

Už jste nám pomohla s naším pejskem.......

Naše šestiletá kočička měla problémy s ledvinami,

před měsícem jak byly ty velké mrazy, tak asi někde uvízla, vymrzla, byla dehydratovaná a musela být 5 dní na veterině, byla apatická, nejedla..., přestaly ji fungovat ledviny, dali nám ji dohromady s tím, že nevědí nakolik se funkce ledvin obnovila...,

méně jedla, byla zesláblá, plachá, ven vůbec nechodila,přišla mi i hodně vystresovaná(máme od loňského léta pejska)

 

4 dny po terapii kočička ZAČALA CHODIT VEN, VÍCE BAŠTÍ A CELKOVĚ JE KLIDNĚJŠÍ..

super!  děkuje. R.

__________________________________________

Spolupracuji s :   Krystal Aquamarin s.r.o. oficiální zastoupení originálních květových esencí Dr. Bacha z Anglie pro Českou a Slovenskou Republiku. 

 

Pokud vycházím při hodnocení Kineziologie, Bachovy terapie - Bachovy esence, která je spojením tradiční metody Bachových esencí kineziologického testování příčiny problémů ze svých zkušeností , tak je to podle mne nejgeniálnější (a nejrychleji působící) systém, kterého můžeme bezbolestně v této hektické době využívat pro psy, kočky, ptáky a jiná zvířata, pro sebe a děti. 

 
 
 Dávkování a užívání :

Bachovy kapky nelze předávkovat a vyšší dávkování nezpůsobuje rychlejší nástup nebo zvyšování účinku

Bachovy esence účinkují na všechny živé organismy, proto se využívají k léčbě lidí, včetně malých dětí a těhotných žen, u zvířat (včetně rybiček), jsou vyzkoušeny i v péči o rostliny

Jedná se o ucelený systém 38 květových esencí (+1 krizové). Tyto esence (ve formě kapek) se připravují z květů planě rostoucích rostli, stromů a keřů. Působí na emocionální faktory, které často bývají nejenom příčinou nemocí, ale překážkou fyzického léčení

 

  UŽÍVÁNÍ:

4 kapky 4x denně ze zásobní lahvičky mohou být podávány přímo do úst zvířete nebo rozetřeny kolem nosu. Mohou se nakapat do vody, mléka nebo jiné tekutiny, kterou zvíře v průběhu dne upíjí. Tekutina může být i teplá.

 

KOUPELE A OMÝVÁNÍ:

 Při kožních problémech (ekzém,alergie,vyrážka,kousnutí hmyzem,plísně atd.) je vhodné koupat nebo omývat zvíře ve vodě, do které přidáte 6 kapek esencí ze zásobní lahvičky.

 

Každý člověk (zvíře) je jiný a hlavně důvody jeho myšlení a projevů jsou různé.

 

 Bachovy esence je potřeba každému jedinci míchat tzv. „na tělo“

 

Terapie-koučink nanahrazuje lékařské ošetření a vyšetření. Nenahrazuje odbornou psychologickou a psychiatrickou pomoc.  

 

Náhledy fotografií ze složky pohodář Eda

 


Poslední fotografieFacebook


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>

Statistiky

Online: 4
Celkem: 291740
Měsíc: 2318
Den: 79