Jdi na obsah Jdi na menu
 


VAŠE OHLASY

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blanka - Děkuji, už se těším na příště

Včera jsem měla s manželem šeredný výstup. Ani srdce se mi nezachvělo a ani mě nepíchalo a nebolelo. Dříve bych se hroutila. Děkuji, je to pro mne velký posun. Už vím, že vše mohu zvládnout a to je pro mne důležité. Blanka

Gabina - děkuji

Ahoj Ivo, děkuji za pomoc, kterou jsem u tebe našla.
Jsem moc ráda, že jsem tě poznala a vím, že je jen otázkou času, než se zase potkáme. Svět je hezčí, když vím, že po něm chodíváš.

Gábina

A.K - Děkuji

Paní Hemská děkuji ,
návštěva u Vás mě moc pomohla, děkuji za váš přístup. Můj život se výrazně zlepšil.
A.K

AS - Zlepšení zdravotního stavu

Paní Hemská,

děkuji za pomoc při řešení mého zdravotního stavu a musím se pochlubit,že jsem se koncem března podrobila stimulaci mozku.

Na druhý pokus to vyšlo a já jsem znovu ožila. Kdo problémy parkinsonika nepoznal, ten to nepochopí. Je to zázrak!!! AS

Jana - Super jízda po semináři

Ahoj Ivo, musím se s tebou podělit o moji radost.

Do pohybu od semináře(po 14 dnech) se dalo :
Vnitřní zloba, co byla pozvolna odchází, přestávám se zaobírat tím, co bylo, co nemohu teďkom změnit a soustředím se na to, co je.

Přineslo mi :
Mám lepší vztah s nevěstou, velmi se mi zlepšil vztah s prostřední dcerou a začíná mi to nosit peníze do firmy. Na účet mi přišla velká částka od neplatičů, které mi už dlouho dluží .

Nestačím se divit, jak se rychle všechno uvolňuje a jak to spolu souvisí (myslím zlobu a peníze).

Moc díky Jana

Martina - Zhodnocení spolupráce

Milá Ivo,

byla jsem dnes u tebe po čtvrté. A vím, že je to opravdu o hlavě a našich kódech z dětství. Dnes se cítím klidná, spokojená a hlavně lehká. Protože jsem mnoho pochopila. Spolupráce s tebou si velmi vážím a jsem za ni ráda. A výsledky jsou patrné a hlavně nezvratné, protože to co si uvědomíme, už nezapomeneme. Jsem ráda, že jsi mi ukázala cestu smam k sobě. Děkuji a přeji hodně zdaru ve tvé činnosti.

jarda - Odpolední výukový seminář

Ahoj Ivo,

včerejší odpoledne bylo po dlouhé době pro mě uvolňující. Děkuji Ti.

Jarmila - Život je opět krásný

Díky Tobě se cítím svobodně a miluji život. Štěstí, láska a hlavně zdraví jsou se mnou každou vteřinu a já jsem za to vděčná. Moc děkuji!!!!!!!!

iva - Re: Život je opět krásný

Jarmilko ,jsem ráda,že jsem ti mohla pomoci najít východisko z tvých velmi obtížných životních situací. Držím pěsti a přeji šťastný a pohodový život. Moc si to zasloužíš .-)

jana klimesova - ..diky svemu trapeni jsem potkala andela

...a skvelou kamaradku...diky za to,,jana

Marie - děkuji za vyřešení problémů u vnuka

Dobrý den. Konec roku 2016 je za dveřmi, proto vám chci poděkovat za vše, co jste udělala pro mého vnuka Radka. Jsme Vám vděčni. Přeji vám do nového roku vše nejlepší. Marie

děkuji Iva H. - Re: děkuji za vyřešení problémů u vnuka

Dobrý den, p. Marie, jsem vždy moc vděčná, pokud dětem od jejích trápení pomoci můžu. Plno rodičů říká . "Však oni z toho vyrostou". Ano vyrostou (musí), ale....... mozek vše ukládá, bohužel nezapomíná a vše se nám potom v přítomnosti vrací.....
I Vám a celé vaší rodině přeji, co nejvíce pohodový rok 2017

NÁŠ ŽIVOT JE JAKO PLÁTNO :
KAŽDÉ RÁNO JE NA NÁS, ABYSME SE ROZHODLI, ZDA CHCEME POKRAČOVAT V KRESLENÍ STEJNÉHO OBRÁZKU, NEBO ZAČÍT NOVÝ...
IVA HEMSKÁ

Ivana - Velká úleva

Nedá mi to, ale musím - tímto se konečně dostávám k velkému poděkování .
Ivi, máš neskutečný dar a jen díky Tobě jsem zase ve formě! Neznám nikoho, kdo dovede zbavit fyzické otravné bolesti za pár hodin. Kdo má problémy s krční páteří a zády, ví o čem mluvím.

Jana - nepomohlo :(

Dobrý den, já jsem zklamaná. Dnes jsem podstoupila výkon v narkóze, přestože jsem věřila, že jsem vyléčená a jela jsem víceméně na kontrolu. Měla jsem polyp v děloze, výkon jsem odložila o 3 měsíce a dnes jsem dokonce jela sama autem, protože jsem byla přesvědčená, že hned po kontrole pojedu do práce.. Během těch 3 měsíců jsem měla Allin tělové máslo (čípky), LavyLauricum spray, 2x bachovy esence, GW zelený ječmen a GW chlorellu. Bohužel nepomohlo, polyp se neztratil, dokonce ani nezmenšil ..:(

vydžet - Iva H. - Re: nepomohlo :(

Dobrý den p. Jano, jelikož jste nenapsala své příjmení, tak nemohu odpovědět konkrétně. Škoda, že jste se neozvala osobě, pokud nejste s výsledkem spokojená.

Každá nemoc (disharmonie - psych. i fyzická) je způsobena PŘETÍŽENÍM (stresy, nepohoda v životě, chemie, léky + NEDOSTATKEM (živiny, látky potřebné pro dobrou funkci vnitřních orgánů).
Zel. potraviny je třeba brát minimálně 3 měsíce, aby se začalo tělo zastabilizovávat! Bylo by velkou škodou pokud se teď na vše "vykašlete"
Dále nevím , jak jste hlavně zapracovala na příčině vašeho problému, který způsobuje vaše zdr. potíže a to : - Obavy, že za nic nestojím.
Děloha představuje sídlo kreativity. její stav vyjadřuje, jak nás život baví, jak jsem ve svém těle doma.
Nevím kolikrát jste u mne byla na terapii.
A jak jste zabudovala do svého žití nový program : "Raduji se z toho, jak vyjadřuji život. Jsem krásná, šikovná, úžasná.Jsem dokonalý taková jaká jsem. Jsem se svým životem, vztahy, prací spokojená ".
Každá nemoc, disharmonie je upozorněním našeho já, že nežijeme radostný láskyplný život (problém s dělohou obzvlášť)
Vše ostatní (produkty Lavylites - zel. potraviny, Bachovy esence - nám ve všem VELMI VYDATNĚ POMÁHAJÍ)

Každý člověk je originál a na každý zdravotní problém si zakládáme velmi dlouho - několik let. Naše tělo je velmi inteligentní.
I vaše cysta nevznikla ze dne na den. I po odstranění vám doporučuji pracovat na sobě, jelikož odstraněním cysty váš problém nezmizí akorát se objeví jinde nebo se vám vytvoří další cysta.
Rozhodně pokračujte v braní Zel. potravin (máte překyselený organismus) a vám bych doporučila další balení Allin čípků a práci na svých přesvědčení o sobě.
Pokud se chceme uzdravovat cestou přírodní, tak je třeba trpělivosti. !
Já sama užívám Zel. potaviny 6 let a Lavyl produkty využívám k prevenci (obzvlášť čípky) , pomocí Lavyl aurica řeším přípdné bolesti. L32 jsem si vyřešila (podle lékařů neřešitelnou paradentózu - až po roční aplikaci se výsledek dostavil - ani mě nenapadlo, že by se výsledek dostavil dříve).
Je na každém , jak se rozhodne, ale u této cesty není tak rychlé účinek, jako u chemii.., chce to VYDRŽET - 3 měsíce je minimální doba......
Touto odpovědí vás nechci v žádném případě zpochybňovat. Spíše vás chci motivovat k další práci na sobě. a pokud jste mnou zklamaná, tak určitě vyhledejte někoho jiného (myšleno upřímně)

Držím pěsti. S láskou Iva

Hana H. - Skvělé...

Dobrý den Ivo, děkuji za Vaši skvělou práci. Poprvé jsem se s Vámi (a tím i s kineziologií) setkala před třemi lety a od té doby nedám na kineziologii dopustit. Tenkrát jsem prožívala velmi těžké období, měla jsem poruchu spánku, velké výkyvy nálad, psychické i zdravotní problémy, zkrátka život naruby. Už po první návštěvě u Vás jsem se cítila mnohem lépe, dodnes si pamatuji, jak jsem asi po měsíci začala spát celou noc, připadalo mi to jako zázrak. Nemohla jsem uvěřit, že kineziologie je tak rychlá a účinná v tolika směrech. Od té doby se mnohé změnilo k lepšímu, cítím se skvěle Vaší zásluhou! Když dnes vidím někoho, kdo má jakékoliv problémy, doporučuji kineziologii ve Vašem podání. Takže ještě jednou velké DÍKY za Vaši pomoc a vřelý přístup!!!

Zdena - Problémy se školou

Dobrý den paní Hemská,
moc,moc děkuji za pomoc.Co syn začal brát Bachovy esence po 14 dnech byl jako vyměněný.Ve škole se to zlepšilo a cítil se lépe.Nevěřila bych,že to funguje tak rychle.Je to super. :-)
Doporučuji všem,kdo máte problémy s dětmi s učením, chováním apod.

Děkuji Zdena

Tereza - super, super

Ahoj Ivy,
musím ti poděkovat!
Nevím a asi není úplně potřeba vědět co přesně pomohlo, ale cítím se o dost líp..něco "secvaklo" a děkuji ti za všechno co jsi se mnou ve středu probrala...a provedla:-))

Musím říct, že mě kineziologie One Brain zaujala a chtěla bych se něco naučit, protože se ti povedlo něco, co se mě léta drželo a ze všech možných úhlů
probrané to nechtělo povolit..za to teď jo!! Začla jsem vnímat svoje tělo s láskou! Snad prvně mám o něj i chvilkama jakoby strach..to jsem neměla,
proto jsem byla takový kamikadze a teď leta tělo opomíjela..těžko se mi to popisuje, ale jasně cítím, že je něco jinak a za to obrovské díky!!!

Těším se za tebou příště!

Iveta - Velký strach z lidí

Dobrý den, paní Hemská, už jste nám jednou pomohla s kolikami u dcery a nyní jste opět pomohla dceři a tím i mě.Téměř od narození se dcera bála lidí a s věkem se fobie zhoršovala. Doktorkou nám byl již doporučen psycholog. Nakonec stačilo jedno sezení u Vás a Bachovy esence. Ještě máme na čem pracovat, ale už teď můžeme jít mezi lidi a nebojíme se, že dcera bude brečet jen se na ni někdo podívá. Jste moc milá, vstřícná a i jen popovídání s Vámi pomáhá. Bachovky jsou zázrak. Moc Vám děkuju.

Nikola - špatný prospěch, zlobení ve škole...děkuji za pomoc

Dobrý den, paní Hemská,
včera jsem byla ve škole na konzultaci o prospěchu našeho Dana a paní učitelka říkala, jak se Dan zlepšil, hlásí se, je aktivní v hodinách, nezlobí :-), tak jsem moc ráda a děkuji za Bachovy esence. A budu upřimná, moc jsem tomu nevěřila. Nic nám nepomáhalo až Bachovy esence...doporučuji všem, co řeší problémy svých dětí, jak s chováním, tak v učení...
děkuji Nikola 


Poslední fotografieFacebook


Archiv

Kalendář
<< červenec / 2019 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 284503
Měsíc: 3815
Den: 153