Jdi na obsah Jdi na menu
 


VAŠE OHLASY

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Monika - Konečně klidné noci ..

Dobrý den Ivanko,
tak píši jak jsme na tom po dobrání bachovek.Kapky jsme z klukama brali poctivě a dokonce je i kolikrát sami vyžadovali.
Snažila jsem se na to nemyslet a nějak nás nesledovat.Nejdřív bylo vidět ,že Vojta můj mladší syn už klidně spinká.Už žádný pláč a noční návštěvy u mě.Děsy jsou pryč.Pokud se teď vzbudí ,tak se jen slovně ujistí že jsem tam taky a rozsvítí si lampičku.Spinká dál.Jsem moc ráda že se mu ulevilo a už se nebojí.
A teď já ..u mě je také velká změna.Cítím velkou úlevu vnitřně,žádný tlak a strach už nepociťuji.Když mi manžel volá že se zdrží nebo mi nebere hned telefon,tak jsem se přistihla že dokážu na to přestat myslet a můžu dělat jiné věci.To dřív nešlo.Pořád mě to svazovalo a myšlenky byli pouze u toho jestli je v pořádku a tak.Stejné je to i u zbytku rodiny.Zvládla jsem v pohodě i výlet syna ze školou.

Ivanko a to jen díky Vám :-) moc Vám děkuji za milé přijetí a pochopení.Chtěla jsem se zeptat jestli je změna už trvalá,nebo se to může vrátit .Případně zda je potřeba terapii opakovat.

Přeji pěkný den a ještě jednou děkuji. Monika

Zuzka - Zkouška

Dobrý den, moc Vám chci poděkovat za Vaši pomoc. Zkoušku z ekonomie jsem udělala a doma se situace taky zlepšila. Zuzka

Iva - Poděkování

Dobrý den Ivo,
chtěla bych Vám veřejně moc poděkovat za včerejší sezení, ze kterého jsem si hodně odnesla. Prakticky ihned se snažím vnímat více sama sebe,své potřeby a snahu přivézt více slunce do duše. Pevně doufám, že vše bude vézt ke spokojenosti mě a hlavně také mé dcerky Viktorky, kvůli které jsem chtěla a nadále chci změnit pohled na život a zdraví.
S pozdravem a úsměvem... :)
Iva

("Zázraky se dějí tam, kde je láska" - Re: Poděkování

Ahoj Ivčo,
vždy jsem moc vděčná, pokud Vám pomohu najít klíč k otevření dveří s nápisem "ZDRAVÉ, LÁSKYPLNÉ ŽITÍ". Jsem ráda, že jsi princip života pochopila a uvádíš své poznatky v reál. Jsi velmi šikovná, tak si běž za svou vizí (víme jakou ...:-))) a nepochybuj, že by se "něco" nemuselo povést. Úspěch je závislý na našem smýšlení o daném tématu. Uvidíš, že se i zdravotní stav Viktorky bude lepšit.
Držím pěsti, mějte se krásně a užívejte života..:-))).
S láskou Iva H.

Alena - děkuji

Dobrý den, Ivo,
děkuji za velmi zajímavou zkušenost během našeho sezení, při kterém jsem si hodně souvislostí uvědomila.
Mám pocit mnohem jasnějšího vědomí.
Dělám konečně kroky, jen nepřemýšlím, více si ujasňuji, co chci.
Tak bych v tom chtěla pokračovat. Tedy odbourat vnitřní strachy, zjistit, co chci a jít si beze strachu za tím. A být upřímná sama k sobě, abych mohla být fér k ostatním.

Hezký večer do Pardubic :-) Alena

("Zázraky se dějí tam, kde je láska" Iva - Re: děkuji

Ahoj Alčo,
jsem ráda, že jsi udělala v pochopení principu žití takový pokrok.
Protože : "AŽ PO ZMĚNĚ NAŠEHO MYŠLENÍ MOHOU PŘIJÍT I ZMĚNY DO NAŠEHO ŽITÍ"
Vše vychází z nás. Nejsou vnější události a až potom naše hodnocení. Je to vše obráceně. My si vytváříme vnější realitu Nejdůležitější je , jak jsme naladěni, jaké máme pocity a podle toho vnímáme své okolí a hodnotíme vzniklé situace.

Přeji krásný den a držím pěsti ve Tvém vývoji...:-))))

Jana - Poděkování

Dobrý den, každý z nás se někdy ocitne v situaci, kterou by nikomu nepřál a sám neví jak z ní. Musím moc poděkovat paní Ivě, která mě díky své pozitivitě, profesionalitě a milému přístupu pomohla, jak nikdo jiný. Od doby, kdy jsem se s Vámi setkávala vidím "věci" jinak a řídím se tím, co jste mi řekla: " Všechno, co se nám děje, má nějaký smysl...." Nyní mé manželství funguje úžasně. Děkuji Vám za to, že jsem Vás mohla poznat a přeji Vám mnoho spokojených lidiček jako jsem já. Jana

Lenka - Díky Ivo!

Chtěla bych se také i já připojit ke komentáři a moc poděkovat Ivě za její pomoc a přístup a podpořit všechny, kteří mají nějaký problém a neví si s ním rady a váhají, zda využít konzultace u Ivy, tak se neobávejte a jděte do toho, stojí to opravdu za to a pomáhá to. Měli jsme koncem minulého roku zdravotní a psychické problémy se synem ve školce, dokonce to došlo až tak, že měl problémy s močením(během 10 minut hlavně ve školce šel třeba 10x), potom i doma a to i v noci a dokonce se i občas začal počůrávat, i když se mu to předtím od 2 let co jsme odbourali pleny nestalo.Měl velký strach a obavy, nechtěl chodit do školky a posílali nás k psychologům atd. Začala jsem chodit k Ivě (bez syna)začátkem prosince 2013 na konzultace a dostával bachovy esence, přímo na míru i já a potom chlorellu GW a ani ne po čtvrt roce se dostavily první úspěchy, nejenže syn chodí už rád do školky, už nezažíváme ranní muka a vůbec se celkově vylepšil a to i spaní ve školce, které bylo velký problém mu nevadí. Zmizely jeho neustálé strachy a i já jsem se celkově zklidnila. Opravdu z toho mám velkou radost a opravdu doporučuji všem a ještě jednou velké poděkování Ivě. Ještě na závěr chci říci, že když jdu od Ivy, tak mám opravdu výbornou pozitivní náladu a cítím se, že nic není problém a že jde vše zvládnout, když člověk chce.

"Zázraky se dějí tam, kde je láska" Iva - Re: Díky Ivo!

Lenko, děkuji za příspěvek. Jsem ráda, že jsem ti v problému se synkem mohla pomoci. Ale musím hlavně vyzdvihnout tvůj postoj a zájem na tomto "problému" spolupracovat. Plno věcí jsi během terapii pochopila a z data narození synka víme jaký má charakter a že tlačit "na pilu" u něho nemá význam..:-)))). Každý problém má svou příčinu, čím jsme mladší, tím rychleji se situace napravují. Jak říkám rodičům, nedbejte na slova "však on/ona z toho vyroste". Nevyroste, akorát jeden problém je nahrazen problémem druhým. Nemoci a psych.nesrovnalosti u dětí jsou pro dospěláky (rodiče, vychovatelé atd.)upozorněním, co se v dětech odehrává, s čím nesouhlasí, co jim chybí (každé dítě je originál se svou povahou, nadáním, chováním ve stresu, každé má v danou chvíli své potřeby - a právě na toto téma se při terapii zaměřuji nejvíce. Pro mne je důležité, aby jste své dítě (přes jeho problémy) pochopili . Nehledejme v tom nic složitého - v datu narození máme všechny informace o sobě zaznamenány..:-))). Jelikož se děti nemohou vyjádřit slovně, tak nechají promluvit své tělo (na jejich slova nereagujeme, protože jsou ještě "malé", na nemoce reagovat musíme (pokud chceme, aby bylo dítě zdravé). Leni přeji tobě a celé rodině hodně lásky a radosti ve vašem žití..:-))))). S láskou Iva

Jiřina - bachovky

Chtěla bych podpořit a utvrdit všechny, co mají pochybnosti o tom zda nějaké esence mohou vyřešit nějaký problém. Mohou a to i přes to, že praktik tvrdí že pár nějakých kapek s obsahem možná pár molekul a kdo ví jestli, nemůže zabrat. Nevím, resp. dnes už tuším, jak tyto "věci" fungují, ale opravdu fungují. Máme 8 letého syna, který má problémy s výslovností. Na logopedii chodíme od 3 let, poměrně dost intezivně cvičíme, hodně se zlepšil, ale "r" a "ř" ne a ne naskočit... A tak jsem se odhodlala a zašla k Ivě... Sama, bez syna. Probraly jsme kde co, do lahvičky mi "umíchala lektvárek na míru" a ejhle po dvou lahvičkách, očním cvičení "r" naskočilo... Skeptik by mohl říct, že by k tomu sice stejně došlo, ale já vím už svoje. Děkuji Ivě (a jim podobným), že tu je (jsou) a že nemá strach nabídnout i jinou alternativu v dnešní "vědecké" době.

Láďa - Ahoj Ivo

Ahoj Ivo,

Chtěl bych ti ještě jednou poděkovat za sezení, bylo to skvělé, cítím se dobře. Ty strachy, úzkosti vůbec nemám …
Pokud na těle cítím něco (bušení srdce apod.), tak to teď s klidem sleduji a nedostává mě to … Láďa

Katka - Poděkování

Milá Ivo,
ráda bych Vám vyjádřila velké díky!!! Takto jsem se ještě nikomu neotevřela a na sezení jsem si uvědomila plno věcí, které jsem si nechtěla (možná se i bála) připustit.
Cítím se o mnoho lépe.
Moc se těším na další sezení a věřím, že mě to zase posune dál!!! Dokonce i manžel uvažuje o setkání s Vámi.
Ještě jednou díky a příští týden se ozvu!
Přeji krásný sluníčkový den!!!
Katka
=

Radka B. - Poděkování

Milá Ivo, ráda bych ti touto cestou znovu poděkovala za společné sezení u tebe v poradně. Není opravdu jednoduché najít kvalitního kineziologa, a proto jsem nesmírně vděčná osudu, že jsem měla možnost projít jedny z klíčových okamžiků svého života (vč. porodu mého syna) právě s tebou. Prožitky pro mě byly velice intenzivní a hluboce se zapsaly do mého nitra, a to již v jejich nádherné, láskyplné a Světlem zalité podobě. Můj malý syn je úžasná bytost, ihned se dokázal naladit na onu změnu, která proběhla, a jeho zdraví se posílilo. Přeji ti spoustu dalších spokojených lidiček, požehnané dny a ještě jednou DĚKUJI! Radka B.

Štěpánka - sezení v poradně

Dobrý večer,chci Vám poděkovat za mého syna,je mu 18 ale dospělý přijel teprve po rozhovoru s Vámi.Pomohla jste mi tak objasnit rodinné konstalace a jsem ted pyšná na oba mé syny.Změny v přístupu k sourozencům i ke mě se nedají přehlédnout a od té chvíle u nás všechno klape s úsměvem.Je to velká úleva a cítím v něm i oporu.On sám je velmi spokojený jak si ujasnil svůj postoj a cestu.
Děkuji a brzy se uvidíme,těším se na osobní setkání s Vámi

Markéta Utt. - Seminář - Kdo jsem a kam jdu

Ahoj Ivo, ještě jednou bych chtěla poděkovat za sobotní seminář. Atmosféra byla skvělá a ty jsi plná energie, kterou se ostatní doslova nakazí. :o) Těch informací byla spousta a potřebovala jsem si vše v hlavě srovnat, ale odcházela jsem od tebe s jistotou, že to co dělám a "kam jdu" je správně a budu v tom pokračovat. Přesně to jsem potřebovala a to mi seminář splnil do puntíku... :oD
Takže díky za všechny ty užitečné informace a prosím pokračuj v tom. :o) Těším se na další setkání.

Iva Hemská - poděkování

Všem vám děkuji za krásné příspěvky, které mě utvrzují v tom, že má práce má význam.
Jsem ráda, že jste mi dali důvěru, pomoci vám otevřít oči, srdíčko, srovnat si to v "hlavě" a uvědomit si, že za štěstím a zdravím se nemusíme plahočit. Stačí si znovu uvědomit ( v dětství jsme to každý z nás věděli) "KDO VLASTNĚ JSEM A KAM CHCI JÍT".
Ještě jednou Vám všem děkuji za krásné prožitky, jak v poradně, tak při seminářích :-)

S láskou Iva

Petra Fučíková - Výukový seminář - Jak pochopit a uzdravit sám sebe 5.7.2013

Chtěla bych moooc poděkovat za zorganizování semináře, který byl pro nás obrovsky přínosný. Byl to krásně strávený čas, plný krásných, dojemných chvil s mnoha užitečnými informacemi, které věřím, že nás budou provázet celým naším živostem. Doporučuji všem, kteří chtějí pochopit sebe a trošku na sobě zapracovat. ;) Děkuji Věruško a Ivuško xxxx
PS: budeme se těšit na další setkání ;)

Radka - Sezení ve vaší poradně

Dobrý den Ivo,
byla jsem u Vás ohledně "problému" s dcerou, proběhlo odblokování pomocí Kineziologie One Brain a dostaly jsme bachovky. Nechala jsem tomu volný průběh, pravidelně jsme dávkovaly bachovky a jak jste mi radila, nepozorovala jsem ji a nezkoumala, ale ty změny které nastaly se nedaly přehlédnout...začala být otevřenější, přístupnější, více komunikuje, je aktivní a navíc ve škole stáhla dvě hrozící pětky :o)
Chci Vám touto cestou moc poděkovat, za sebe i za dceru. Radka

Lada - Kineziologie One Brain + numerologie - poděkování

Dobrý den paní Hemská,
předem Vám velice děkuji za pomoc a přátelské přijetí. Jste skvělá a předčila jste má očekávání. A prognózy přítele, že po kineziologii mi bude na duši ouvej se ani v nejmenším nenaplnily. Ba naopak, myslím že jsem byla na vrcholu sinusoidy.
Ale páteční dopoledne s Vámi bylo úžasné a cestou domů mně docházely věci (a další ještě postupně docházejí), na které jsme přišly.
A nyní když jsem se snažila vybavit vzpomínky na dětství není tam žádná bolístka,výčitka, smutek, zloba...jen hezký, příjemný nebo i neutrální pocit. Nevím jak je to možné a na jakém principu funguje kinezka One Brain, ale účinky jsou ohromné. Vůbec už neřeším sebehodnocení, nedůvěru sama v sebe.Prostě - já jsem. Už si ty nepříjemné pocit ani nedokáži vybavit - už tam prostě nejsou, ani pochyby či myšlenky na toto téma, vymazaly se.
Jsem ve své základně. A cítím se dobře, neřeším co bude. Jsem tu. A je mi dobře.
Bachovky i ječmen užívám. A vizi též cvičím. Někdy hodně bolí oči. Ale jsem tady a jsem tu ráda.

Iva Hemská - Re: Kineziologie One Brain + numerologie - poděkování

Ahoj Lado, móóóc děkuji za takto krásnou, u srdce hladící zprávu.

Jsi holka šikovná. Hezky ti naskákaly (v tak krátkém čase) souvislosti. Náš mozek pracuje na základě zkušenost (bohužel více z těch negativních). Lado, pamatuj na má slova : „Pokud ti je v přítomnosti hodně ouvej, máš velký vztek smutek atd, tak je to ze vzpomínky, pamatuj, že mít se dobře, v lásce a radosti je zákonitost přírody“. Proto žádné výčitky a neg. sebehodnocení, nech pocity projít, ani zbytečně nepátrej, kde vznikly, prostě se soustřeď na krásné prožívání přítomnosti . A ze svých zkušeností mohu říci „ JDE TO“ – neříkám, že vždy je to lehké :-))) a že to bude zadarmo :-)))
Vše, co ve svém životě budeš dělat, dělej na 100% a s láskou v srdíčku. Mnohonásobně se ti to vrátí.
Moc děkuji, že tvé kroky zamířily do mé poradny.
Měj se krásně a užívej si sluníčka Iva H. 


Poslední fotografieFacebook


Archiv

Kalendář
<< květen / 2019 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 276690
Měsíc: 3313
Den: 112