Jdi na obsah Jdi na menu
 


VAŠE OHLASY

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Klárka - Seminář

Do třetice všeho dobrého :-)

Dobré den Ivo,

V první řadě bych Vám ráda poděkovala za úžasnou sobotu, pro mě byl seminář docela náročný, ale zároveň mě nabil novou energií do dalších dnů.
Dlouho před tím než jsem se na seminář přihlásila jsem řešila spoustu věcí jako práci, vztahy na pracovišti, vztahy doma nebo vztahy s muži. A pořád jsem si říkala, že s tím musím něco udělat, ale abych řekla pravdu neměla jsem žádný správný impuls. Řekla bych, že pozvánka na seminář ke mně přiletěla v tu správnou chvíli a pro mě to byl takový impuls, že konečně nastala doba něco začít dělat a ne o tom jen uvažovat.

Přiznám se, že od semináře jsem neměla vesměs žádná očekávání, čím jsem si však byla jistá, že Vámi vedený seminář bude znamenat fajn sobotu a spoustu informací. Což se splnilo dokonale, navíc jsem poznala spoustu nových lidí a ačkoliv velmi nerada mluvím o svých problémech před cizími lidmi, tak tam mi to nevadilo a mluvilo se mi docela snadno. Když jsem jela na seminář, tak jsem pořád přemýšlela co tam vlastně budu řešit. Ne že bych neměla žádné problémy, ale protože jsem jich právě měla mnoho a nevěděla jsem z které strany mám začít. Nejvíc mě tížily vztahy v rodině a jejich očekávání vůči mě. Nakonec jsem celé své okolí, které má na mě vysoké nároky a které mi pořád něco vyčítá hodila za hlavu a řekla si, že musím řešit hlavně sebe.

Nejvíce mě tížila samota a pocit osamění. Pořád jsem si v hlavě převracela proč, co jak a kde atd. Díky semináři jsem si uvědomila, že za spoustou mých trápení je můj strach. Strach z čehokoliv co přijde, co se stalo, co má přijít atd. Díky Vám jsem si to uvědomila a začala jsem na tom pracovat. Upřímně po semináři jsem hodila všechny své strachy za hlavu a dělám co chci. Najednou jsem přestala mít strach dělat věci sama, třeba jít sama ven mezi lidi, nebo jít sama plavat nebo strach ze seznámení. Musím se přiznat, že od semináře jsem udělala spoustu věcí, které bych se předtím bála udělat :-D nebo jen na mě pomyslet.

Díky Vám už vím, kde je zakopaný pes a začala jsem na něm pracovat.
Moc děkuji. Klára


Klára - seminář poznej a žij sám sebe

Dobrý den Ivo,


V první řadě bych Vám ráda poděkovala za úžasnou sobotu, pro mě byl seminář docela náročný, ale zároveň mě nabil novou energií do dalších dnů.
Dlouho před tím než jsem se na seminář přihlásila jsem řešila spoustu věcí jako práci, vztahy na pracovišti, vztahy doma nebo vztahy s muži

Klára - seminář Poznej a žij sám sebe

Dobrý den Ivo,

V první řadě bych Vám ráda poděkovala za úžasnou sobotu, pro mě byl seminář docela náročný, ale zároveň mě nabil novou energií do dalších dnů.
Dlouho před tím než jsem se na seminář přihlásila jsem řešila spoustu věcí jako práci, vztahy na pracovišti, vztahy doma nebo vztahy s muži

Olina - Sebetrénink/koučink - Poznej a žij sám sebe

Ahojky Ivo,
děkuji za vytvoření tohoto semináře, byl pro mne velkým přínosem, uvědomila jsem si hodně věcí. Za prvé,jsem změnila myšlení,uvědomila jsem si, že mohu věci ovládat tím, jak budu smýšlet. Techniky, které jsi nás naučila, používám, jsou jednoduché a účinné :-)
Uvolnění přišlo určitě. Ráda bych ti ještě jednou poděkovala, jsi opravdu skvělá a já tě samozřejmě všude doporučuji. Jsem ráda že jsem našla tak skvělého človíčka.
Přeji ti hodně krásných seminářů a příjemných lidí.
Krásný den.

Andi - I já děkuji...

Jednou je líp, jindy zase hůř-znáte to. Loňské září jsem zažila onen pád na dno, spousta věcí se vyhrotila v můj neprospěch, neměla jsem sílu bojovat, rozum vypověděl službu, dny jsem jen přežívala, unavená k smrti jsem usínala i vstávala. Ztrácela jsem sama sebe a svým chováním ubližovala mým milovaným... Zcela zoufalá jsem jednou usedla k počítači s přesvědčením, že potřebuji pomoc (měla jsem na mysli někoho, kdo mi předepíše antidepresiva). Úplnou náhodou jsem klikla na stránky paní Hemské. Zmobilizovala síly a zavolala...
Mám za sebou 4 návštěvy a s obrovskou radostí konstatuji, že jsem zcela jiný člověk. Pod vedením skvělé paní Hemské jsem nejdřive vyřešila akutní a nejpalčivější problémy. A s její pomocí na sobě pracuji dál. Získala jsem nadhled, sebevědomí, vnitřní klid... Makám na sobě jak při jednotlivých terapiích, tak mezi nimi. A stále mne napadají další a další oblasti, ve kterých se chci posunout. Takže i já posílám velké poděkování. Paní Hemská, moc se těším na další spolupráci a opravdu moc děkuji. A.

Monika - Seminář .Sebetrénink/koučink - Poznej a žij sám sbe

Ahoj Ivo,

píšu až teď, protože ti chci napsat dlouhodobější zpětnou vazbu po semináři, která mi moc dělá radost :-).

Po semináři na konci listopadu pro mě začalo dost vyčerpávající období. Dala jsem výpověď ve své staré práci, (o čemž jsem už vyprávěla na semináři), zaskakovala dva nové kolegy a dodělávala resty. Kdyby se dalo předávkovat bachovkama, tak už mam otravu :-). Myslela jsem na všechny techniky, které jsi nám při semináři přiblížila a pravidelně využívala svoji kotvu a usmívala se v autě při jízdě do práce, abych přijela s dobrou náladou :-). Musím říct, ze nebýt předtím na semináři, tak se sotva plazím po zemi.

To nejdůležitější ale je, ze jsi mi při semináři vyhnala z hlavy představu, ze změnou práce budu automaticky šťastnější. Jsem ti vděčná, ze jsi mi pomohla si to uvědomit. Čím déle po semináři a čím déle si opakuji, ze nemá cenu si dělat stresy a napětí v tele, čím vice se snažím, otevřít se lidem a hlavně byt sama k sobe upřimná (připustit si sama sobe slabé stránky a mít je na sobe rada nebo je aspoň lepe tolerovat:-)), tím více se cítím byt lehči a šťastnější.

V nové práci jsem teď byla sice jen pět dni, ale musím říct, ze se tam cítím super a je to nejlepší volba, kterou jsem mohla udělat. Cítím to jako možnost začít znovu od začátku a všechno brát s větší lehkosti a nadhledem. Snad mi to vydrží ;-).

Viděla jsem, ze plánuješ zanedlouho další seminář. Přeji ti mnoho úspěchů a ještě hodně takových seminářů do budoucna, abys mohla odlehčit zase i dalším lidem nebo je nechala o jejich nastaveni k životu alespoň jeden den poctivě přemýšlet a věnovat se sobe samým.Měj se krásné a snad zase někdy, Monika

Zuzka - Seminář - Poznej a žij sám sebe

Ahoj Ivi,
seminář byl super, moc jsem si ho užila. Tvé rady, to, co bylo psáno v kartách je až neuvěřitelné.... Dokud člověk nezažije, neumí si hodně svých myšlenek uvědomit, urovnat. Vlastně jsem se v průběhu hodně zamýšlela. Hlavně nad tím, co chci, jak to chci a že s tím, proč jsem k tobě přišla, se mi jenom utvrdilo.
Někdy člověk musí být sobecký, aby zažil své štěstí a to se musím naučit. Mít ráda sama sebe, říct NE, když vím, že mi to jen ublíží a to se musí naučit i mé okolí.
Je zvláštní jaké "náhody" nás potkávají.
Celá sobota mi hodně dala, ať setkání s tebou, jinými, velmi příjemnými lidmi :-) .
Děkuji za tu příležitost.
Přeji hezké dny a mnoho spokojených lidiček. Zuzka

Eva - Poděkování

Dobrý den paní Hemská,děkuji Vám za pomoc při prodeji domu, který se dlouho nemohl prodat. Po odblokování mé závislosti (nevědomé) na tomto domě, se do roka prodal. Moc děkuji.
Eva

Elen - Poděkování

Milá paní Hemská,chci Vám poděkovat za včerejši setkání s Vámi. Díky Vám mám poprvé v životě pocit, že jsem jedinečná. :-) Děkuji. Elen

Lenka Georgievová - Poděkování

Milá Ivo, touto cestou bych Vám chtěla velmi poděkovat. Za setkání s Vámi a následnou spolupráci jsem moc vděčná. Sama bych nikdy nedokázala uvidět, pochopit a přijmout to, co jste mi objasnila Vy. Máte velký dar a bohaté zkušenosti. Jste profesionál. Přišla jsem k Vám jako nejistá, téměř vyčerpaná, matka malého kluka, který prostě "nezapadal". Po spolupráci s Vámi a také díky Bachovým esencím u nás nastal velký obrat. Obrovský! Viditelný! Radostný a živelný! Naše dítě je zase dítětem a já spokojenou mámou. Za Vaši pomoc velmi děkuji, je tolik prospěšná. Kontakt s Vámi bych doporučila každému, kdo hledá či váhá a v srdci ví, že chce víc než se nechat vmanipulovat do obvyklého školského, lékařského či podobného systému, což není dobrá první volba, zvláště nejde-li o život jako takový. Ivo, děkuji Vám a přeji krásné dny. Lenka Georgievová

R. - Opět jste nám pomohla

Už jste nám pomohla s naším pejskem.......
Naše šestiletá kočička měla problémy s ledvinami,
před měsícem jak byly ty velké mrazy, tak asi někde uvízla, vymrzla, byla dehydratovaná a musela být 5 dní na veterině, byla apatická, nejedla..., přestaly ji fungovat ledviny, dali nám ji dohromady s tím, že nevědí nakolik se funkce ledvin obnovila...,
méně jedla, byla zesláblá, plachá, ven vůbec nechodila,přišla mi i hodně vystresovaná(máme od loňského léta pejska)

4 dny po terapii kočička ZAČALA CHODIT VEN, VÍCE BAŠTÍ A CELKOVĚ JE KLIDNĚJŠÍ..

super!děkujeme!

Eli - Jedno velké díky

Dobry den. Paní Hemská, byla jsem u vás víc jak před rokem a byl to hrozně silný zážitek. Když se mi ty negativní věci vrací, tak si vždy vzpomenu a je mi hned lépe. Chci moc poděkovat,že jste mě nasměrovala a otevřela oči. Ty rodinné vzorce jsou pravdivé a pracuji na tom, každý den abych tu linii upravila tak, aby mé dcery mohly říct byly jsme šťastné. Jedno velké díky ❤ Eli

Karolína - Stydlivost, nedostatek sebedůvěry při prezentaci

Mým problémem byla stydlivost a nedostatek sebevědomí.

Nyní : sebevědomí šlo nahoru už po 2 týdnech.

Dříve : při zátěži ve škole mne bolela hlava, musela jsem si vzít ibalgin. Dále nesnesitelná bolest za krkem a silné zažívací problémy. Minimálně jsem jedla a zvracela.

Nyní : ustoupily bolesti a nejsou ani pocity na zvracení.

Ve škole jsem se stala členkou pracovní skupiny. Zlepšila se má prezentace. Už na první schůzce jsem byla aktivní, nebála se prezentovat své názory.
Dřív bych seděla jako pecka a při své prezentaci zčervenala. Teď jsem si prezentaci užívala i bez staženého krku :-)

Těším se na změny po další terapii :-).

Děkuji Karolína


L. - Krásný rok 2018

Chtěla jsem vám do nového roku popřát jen dobré a za vše poděkovat.
Jsem moc ráda, že jsem se s vámi mohla potkat a řešit věci, které mne velmi bolely a na začátku připadaly neřešitelné.
Člověk na konci roku bilancuje a musím říct, že ač to bylo velmi těžké a bolestivé, tento rok přinesl i pozitiva, které jsem díky vám byla schopna vidět.

Mějte se fajn. L.

Petra - Dík

Ahoj Ivčo,

seminář byl bezvadný, krásná a uvolněná atmosféra.. Tvé napojení je úžasné !!

Je mi fajn i po semináři..

A díky za inspiraci...

Hezký den přeji, Petra

Iva Hemská - Všem vám moc děkuji ... :-)

Všem vám děkuji za krásné příspěvky, které mě utvrzují v tom, že má práce má význam.
Jsem ráda, že jste mi dali důvěru, pomoci vám otevřít oči, srdíčko, srovnat si to v "hlavě" a uvědomit si, že za štěstím a zdravím se nemusíme plahočit. Stačí si znovu uvědomit ( v dětství jsme moc dobře věděli) "KDO VLASTNĚ JSEM A KAM CHCI JÍT".
Ještě jednou Vám všem děkuji za krásné prožitky, jak v poradně, tak při seminářích :-)

S láskou Iva

Šárka - Zadrhávání v řeči

Po terapii u vás se můj pohled na syna se hodně změnil. Dříve jsem ho vnímala jako uťápnutého, aby se mu nikdo nesmál a litovala jsem ho.
Dělalo mi problém vzít ho jako sebevědomého, šikovného.
Po první terapii je syn sebejistější, velmi dobře se s ním domluvím. Dříve se hodně vztekal.
Zadrhávání je daleko slabší než bylo před terapií. Je trpělivější, hned nevybouchne.
U vás jsem pochopila souvislosti mezi synovým zadrháváním a mým vnímání jeho.

Šárka

Katka - Jsem šťastná

Nevěřila jsem, že může vyrovnání se s rodinou spustit, tak rychlé změny v mém životě.
V rodinné firmě jsem dala výpověď. Naši s tím nesouhlasí, manipulují se mnou, vyčítají, ale já si jdu za svým.
Kde, ale nastala největší změna je rozjetí mé vytoužené práce - e-shop. Lidé začali více kupovat a píší mi samé kladné recenze. Jsem šťastná :-)

Na začátku první terapie jste se mě ptala zda chci pracovat na urovnání vztahu s rodiči či na tématu podnikání. Jako první mě napadla práce. Vysvětlila jste mi, jak se neurovnané vztahy s rodiči odráží na našem životě v přítomnosti a měla jste pravdu.
děkuji za otevření očí.. :-) Katka

Andrea - zlepšení

Zpětná vazba od 17 leté klientky, která řeší své sebevědomí a pochopení sebe sama.

Ve škole byla šikanovaná.

Po druhé terapii :

Jsem klidná, své požadavky se nebojím prezentovat. Daleko více si věřím. Dokonce jsem se zlepšila v tělocviku. Ve šplhu jsem bezkonkurenčně první a ve skoku do dálky jsem se zlepšila o 20 cm. Mám z toho velkou radost.

Děkuji, že díky vám nacházím cestu k sobě. Andrea

Žeňa - Děkuji

Ahoj Ivo,
moc Vám děkuji za pomoc mé vnučce,která se za 3 měsíce dokázala zbavit traumat a doslova rozsvítit.Bez Vaší pomocí by to,ale takhle lehce nezvládla. Svět je opravdu krásnější,když víme,že v něm chodívá člověk jako vy. Ž. 


Poslední fotografieFacebook


Archiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 288907
Měsíc: 4971
Den: 192