Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kineziologie, Bachova terapie,,NLP (neurolingvistické programování Bachovy esence, osobní rozvoj člověka, Numerologie terapie, koučink,Emoční vzorce chování jsou terapie, které vám změní život  Vše je v tvé hlavě.  Jsme to MY, kdo rozhoduje o tom, na co zaměříme svou pozornost, a tak této možnosti volby začněme využívat.   My sami máme obrovský vliv na své myšlení a jednání za předpokladu, že víme, jak můžeme mozek ovlivnit.

Nepůjde to hned dokonale, ale časem se vše potřebné naučíte.

Poradna pro osobní rozvoj, poradenství. Terapie/Koučink :  let praxe,Kineziologie metoda One Brain, svalový test, barometr chování, Intuitivní numerologie, ACCESS Bars terapie, ACCESS Energetic Facelist, NLP (Neurolingvistické programování), Bachova terapie - Bachovy esence, odhalení  talentů, harmonizace vztahů, práce se sebevědomím. 

 

Podrobné informace k nabídce terapií, metodách, technikách, o mně a ceníky naleznete na stránkách:

 

www.ivahemska.cz

 

Možnost on-line konrultace

_______________________________________

Zaměřuji se na nastartování a využití vašeho vnitřního potenciálu k dosažení osobní spokojenosti v jednotlivých oblastech života. 

Tato terapie vám změní  život.

 

Pro  termín Terapie-koučinku  volejte (písemně termíny nedomlouvám) 

 

Nemůžete-li se dovolat, kontaktujte mě později (právě probíhá terapie).

 

DŮLEŽITÉ !  objednaná a neomluvená terapie je zpoplatněna 00 Kč! Omluva rezervovaného termínu platí výhradně telefonicky, či formou SMS, ne přes PC.

Děkuji za pochopení smiley

          

 

 
 


Poslední fotografieFacebook


Archiv

Kalendář
<< duben / 2023 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 398464
Měsíc: 1549
Den: 13