Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

POMOZTE VAŠIM DĚTEM NAJÍT SEBEVĚDOMÍ A PROJÍT DĚTSTVÍM  ZLEHKA A S RADOSTÍ

 

11.3.2019 jsem pro vás spustila nové webové stránky.  

 www.ivahemska.cz

 

 

Nejste-li z Pardubic a okolí a máte zájem o  pomoc při řešení problému vašeho dítěte, kontaktujte mě na tel. č. 728944736  

Velmi ráda vám  pomohu najít řešení. Cestou písemnou potíže vašich dětí neřeším.

Terapii vedu přes mamku nebo taťku. Dítě není u terapie přítomno (pro dítě je velmi stresující naslouchat rozhovoru o svých nedostatcích a trápeních.

Úžasné na dětech je, že na terapii reagují skvěle, i když nejsou fyzicky  přítomny!! 

  Zkušenosti klientů :  http://www.hemska.estranky.cz/clanky/vase-ohlasy.html 

 

Děti potřebují vzory. Potřebují milující autoritu, vedení, bezpečí, uznání, vymezené hranice svobody.  Co nejvíce ocení je naše upřímnost. 2454421-img-matka-batole-deti-rodicovstvi-materstvi.jpgNepřetvařujte se před nimi, když máte v srdci smutek.   

 

Oni cítí, že se maminka trápí. Jelikož jsou nastaveny na „TY“, tak nám chtějí pomáhat. Je jednou, že jsou malými caparty, oni chtějí rozdávat lásku okolo sebe.

 

Velice rychle sklouznou k přesvědčení, že s nimi (ne s dospělákama) není něco v pořádku, že ony jsou příčinou oné nespokojenosti. Jen si uvědomte, kolikrát dítěti říkáte :  „Jestli nedojíš oběd tatínek se bude zlobit, „ Maminka je smutná, protože nejsou uklizené hračky, protože si nechceš vyčisti zuby, protože jsi dostal špatnou známku…..atd. crying 

 

Vzhledem k tomu, že pro dítě je primární autorita rodič a na vše, co rodič udělá a řekne říká ANO, tak záleží pouze na Vás, jak se k životu  tomu postavíte. 

                                                

Oddělte je od svých starostí a smutků, řekněte jim, že se jich to netýká, že to je vaše a že si se vším dokážete poradit.    

                 

Pokud se dítěti něco nepodaří podle vašich představ, tak věřte, že v tom nebyl žádný úmysl, že vše dělaly s nejlepším vědomím a jak nejlépe v danou chvíli uměly, celý život je procesem učení, příště vše zvládnou daleko lépe. Pochvalte je a řekněte jim, že si vedou velice dobře    

 

Pěstujte v nich dary, které „dostaly do vínku“ při svém narození. Pokud chce váš chlapec chodit do kurzu keramiky a se zápalem vyrábí hrníčky, podporujte jej.

 

Práce, která nás baví, nám jde od ruky a naplňuje naše srdíčko láskou. Pokud jsme naplněni láskou, tak jsme spokojeni, šťastni, všechny problémy hravě zvládáme, naše sebedůvěra a sebevědomí nám stoupá a tak to jde dokola. 

 

Vložte v dětství  dětem  do systému přesvědčení program typu: „vše hravě zvládám“, je to jeden z nejlepších programů pro jejich další vývoj !!!

 

Je fuk, co děláme, důležité je, jak se při tom cítíme. Začněte se sami sebe a svých dětí ptát, jak se k dané situací nebo záležitostí cítí, je úplně jedno, kde to bylo a jak to bylo, vždy jsou nejdůležitější naše pocity, ty potom opakovaně v dospělosti  prožíváme.

 

My dospěláci jsme se naučili vše analyzovat a vysvětlovat, ale co neumíme (nebo se stydíme) popsat a vyjádřit své pocity a emoce.

 

O tom zda jsme se svým životem spokojení rozhodují právě  pocity. Přestaňme vše analyzovat a začněme naslouchat svému vnitřnímu hlasu, své intuici.

 

Tomu nás právě bude učit nová generace dětiček narozených po roce 2000. A to vše způsobuje ona dvojka tohoto tisíciletí. Budeme opouštět ono ´dlouhodobé „JÁ“ a půjdeme do „TY“. Není větší radosti, než vidět usměvavé tváře okolo sebe    

 

Děti mohou zareagovat na masitou stravu až hystericky. Nemohou se smířit s tím, co člověk provádí zvířatům.některé z nich mohou dokonce požívat dočasně tekutou stravu.

 

Na geneticky degenerované  potraviny reagujeme silně tělesně nejenom my dospělí .Indigové a křišťálové děti nesnášejí chemii v jakékoli podobě  (léky, nápoje, strava,různé desinfekční prostředky, čistící prostředky, osvěžovače vzduchu,krémy atd.) a jejich tělo reaguje ve formě alergie, ekzému, hyperaktivity atd.      

  

Mějte na paměti : radost, láska, pohoda = zdravá buňka = všechno zdravé. Pomozte postavit svým dětem dobré základy, oni vám za to budou nesmírně vděčné. Vždy sklízíme to, co ZASEJEME !    

 

 Všichni jsme dětmi přírody, využívejme její dary, které zde rostou, nenechme se manipulovat reklamou, která nás přesvědčuje o chemii, jako cestě nového tisíciletí. Tato investice  se nám vrátí v podobě zdraví !

images--23-.jpg                                    

Vždyť  stačí tak málo, udělat spokojeného sám sebe, neboť šťastný a spokojený člověk okolo sebe vidí opět pouze spokojené a lásky plné lidičky. 

 

Představte si, že každé ráno odcházíme z domu s úsměvem na rtech a s láskou v srdci. Krásná představa a já věřím, že je reálná, jelikož sami sebe ovlivnit dokážeme.   

 

  Děti narozené před rokem 2000 ( od sedmdesátých a osmdesátých let minulého století se intenzita jejich příchodu ještě zvýšila), se nazývají Indigové děti, přišly na tento svět s láskou k životu a chtějí zde uskutečnit krásu a harmonii a především chtějí přinést spravedlnost .

 

Už od dětských let samostatně hledají odpovědi nejenom na své otázky, ale i na otázky dospělých. Jsou moudrými bytostmi, proto s nimi zacházejme vlídně a respektem a ne jako s dětmi, které se musí nejprve učit. 

 

Indigové děti jsou velmi citlivé, intuitivní a v duchu jsou spojeny s vyššími zdroji moudrosti.

 

Vnímají s naprostou samozřejmostí, co se odehrává v jejich okolí a v lidech, se kterými se stýkají. Pokud  jsme nešťastni,  děti jsou nervózní a neklidné. Dokáží zachytit jakoukoli energetickou nerovnováhu

 

10369142_567146513402323_7541886219150114336_n.jpg

Tyto děti už od mala intuitivně vědí, co chtějí dělat, pokud je nebudete v jejích vizích podporovat, tak prostě nebudou dělat vůbec nic. 

 

Zavřou se do svého soukromí a nikoho k sobě nepustí. Jelikož mají tyto děti zvýšenou analýzu, tak dokáží trávit hodně času na počítači.

 

Pokud Vám mohu poradit, mluvte s nimi, naslouchejte jejich názoru a zkuste je i respektovat, silou s nimi nic nezvládnete, oni Vás budou prostě, absolutně ignorovat!  

 

Mají v sobě velkou paličatost, kterou budou využívat buď konstruktivně  nebo destruktivně, záleží na jejich okolí. Do poradny mi chodí hodně rodičů, kteří si s jejich apatii a nechutí něco dělat, neví rady. 

 

Do pozemského života v souladu s numerologickými časovými výpočty s nulou nového tisíciletí, tedy počínaje rokem 2000, začaly vstupovat tkz. „Křišťálové děti“   

 

Děti narozené po roce 2000 můžeme pokládat za mírotvůrce, jsou intuitivní, citlivé a senzitivní.

 

Mají -obrazky.4ever.sk--babatko--ciapka-165893.jpgnastaveny jiné životní hodnoty, vnímají energie a vidí pod naše masky až na dno naší duše.

 

Svým chováním zrcadlí vše, co se snažíme tak mistrně a inteligentně skrývat před světem.  

 

Nebudou poslouchat, zdravit a usmívat se a setrvávat ve společnosti  někoho, kdo je plný zlosti, nenávisti, přetvářky a neupřímnosti.

 

Duše dětí je krásná a čistá.  Iva 

 

Zatímco Indigové děti potřebovaly ve svých vizích podporu svého okolí, dnešní děti vyprávějí přímo a bez obalu i o životech v jiných dobách a je pro ně nepochopitelná, negativní nebo zesměšňující reakce okolí.

 

Mají své virtuální kamarády, s kterými chodí spát, jezdí na výlety a v noci ve snu spolu zažívají různá dobrodružství.

 

Promlouvejte s dětmi před usnutím, pokud chce mít rozsvícené světýlko,nebraňte mu.

 

Naslouchejte příběhům, které vám se zaujetím vypráví, nerušte je , pokud se vám budou zdát jejich příběhy neskutečné. Děti se mohou vydat nejenom do světa plných andělů, ale i do země duchů, kteří ho obklopí strachem.

 

Pokud se budí s tíživou noční můrou, obklopte dítě a také jeho postýlku, v níž spí, bílým světle. Říkejte svým dětem, že jsou milovány a v bezpečí.

 

Mohou Vám kolikrát připadat jako odpojeny od reality, protože rády sní, dokonce i přes den. Jsou velmi úzce spojeny s duchovním světem.

 

Nová generace dětí umí cestovat časem, nic pro ně není nemožné. Oni cítí a vidí „něco“, co nám je na kilometry vzdáleno. 

 

Jsou tu mezi námi, aby nám pomohli uvědomit si smysl náš a našeho žití. Pokud si s něčím nevíte rady, zeptejte se jich… Ptejte se, co by chtěly a jak by to chtěly, věřte, že vám začnou velmi rychle důvěřovat    

 

 Křišťálové děti jsou jako „houbičky“, nasávají do sebe nálady svých blízkých a potom je zpracovávají.

 

Takže pokud zpracovávají zlost a nenávist v rodině ( i když se rodiče mistrně přetvařují), tak se z nich mohou stát zlostné, ufňukané, hyperaktivní dítě.

 

Mějte na paměti, že pod velkým hněve, hysterii a výbuchy hněvu se skrývá hodně bolesti s pocitem  nemilovanosti  a opuštěnosti    

 

Naslouchejte a ptejte se svých dětí, nenuťte je, aby šly k někomu nebo někam, 2012-11-11-1-www.motivacni-citaty.cz_-590x393.jpgkde se necítí dobře. Pokud se neradi zúčastňují hromadných akcí ( vnímají i energie druhých), kde je přítomno hodně lidí, běžte s nimi raději do lesa, kde mohou pozorovat přírodu, která jim je velmi blízká,  některé děti nerady chodí mezi větší skupinu lidí, jsou velmi senzitivní a vnímají energie okolo sebe , někteří mají zvýšenou citlivost i na zvuky

 

   Své srdíčko mají na dlani,  chtějí žít v lásce a harmonii.

 

Pokud v nich budeme potírat jejich potřeby (tzn. hovořit o andělech a duchovních bytostech, zareagují psychosomaticky ) 

 

Do poradny mi přišla maminka, která řešila stydlivost a neochotu svého 5 letého synka, zúčastnit se dětského dne spojeného s prohlídkou vlakového nádraží. Na otázku, zda by se mu nelíbil více výlet do lesa, mi odpověděla „ A vždyť nebude mít co vyprávět dětem ve školce“. Věřím, že tento argument chlapce ani v nejmenším nepřesvědčil.  

 

Náš způsob myšlení se skládá z programů a předsudků (většina programů podle kterých žijeme svůj život je nefunkčních, bránících nám ve spokojenosti, úspěšnosti  a radosti).

 

Proto je na čase,abychom změnili svůj pohled na svět a přijali nové hodnoty, nově definovali své hodnotové systémy, své životní priority a začali užívat darů (potenciálu) , které jsou pro nás užitečné a pomáhají nám dále se vyvíjet na naší cestě životem.  V tomto nám má právě pomoci nová generace upřímnosti, laskavosti a tolerance.  

 

Poruchy učení jsou díky této reinterpretaci vlastně špatně rozpoznanou kreativitou, autismus je u „křišťálových dětí" někdy diagnostikován proto, že nepotřebují hovořit (dorozumívají se telepaticky). 

 

Alergie může být důsledkem zvýšené smyslové citlivosti,  násilí důsledkem tlaku, který na indigové děti vytváří dosud netransformovaná západní společnost, apod.

 

Tisíciletí jedničky, které bylo zaměřeno na sebe samotného, na „JÁ“, na  mužskou energii JANG, bylo vystřídáno  dvojkou, zaměřeno na „TY“ , energii JIN, ženskou a kreativní silou nového tisíciletí. Tato proměna z jedničky na dvojku vyžaduje zcela nové koncepty života a hodnot, stranou musí jít pohled na „JÁ“, ego, sílu jedničky a směřovat k „TY“, k partnerství a spolupráci.

                                                                                                                                          Pro   nás všechny to znamená, že konečně začneme myslet „kreativně-logicky, je to myšlení dvěma mozkovými hemisférami, úžasným darem přírody. S těmito nelehkými úkoly nám budou pomáhat naše děti  

 

                                          Jdeme na to   .  S láskou Iva  

 

 
 


Poslední fotografieFacebook


Archiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 288899
Měsíc: 4966
Den: 188