Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

11.3.2019 jsem pro vás spustila nové webové stránky.  

Ceník naleznete na konci každé terapie (nové stránky)

 www.ivahemska.cz

 

Firma   přichází do ČR s přírodními  nanotechnologickými produkty pro lidské tělo- s převratnou technologii, která mění pohled na tělesné i duševní možnosti nejen člověka.

Jaké jsou?

  • jsou 100% přírodní produkty
  • bez vedlejších účinků
  • obsahují jen přírodní složky z čistých kontrolovaných zdrojů
  • všechny produkty  jsou klinicky a dermatologicky testované

Při zpracování a uchování tělu prospěšných vlastností z bylin je využito nanotechnologie. Tyto esence (energie, vibrace) jsou uloženy do nanoefektorů (mikročástic), které jsou mnohonásobně menší, než jakákoliv buňka v lidském těle.

Proto jsou během několika sekund schopny proniknout k problému, ať se v těle nachází kdekoliv. Pronikají i k buňkám kostní dřeně a do mozku.

Přípravky se aplikují pomocí spreje přímo na postižené místo, kde okamžitě pronikají k oslabeným nebo poškozeným buňkám a těm přináší obrovské množství blahodárných esencí. Buňky si samy vyberou přesně ty esence, které právě nejvíc potřebují.

Jsou velmi účinné proti bolestem pohybového aparátu. Příznivě působí na povrchové kožní poranění, modřiny, uštknutí, kousnutí, bodné, řezné, tržné rány, vykloubeniny, odřeniny, popáleniny, omrzliny.

Velmi pozitivně působí na  - migrén, bolesti zad, nachlazení, viróz,imunitní onemocnění, menstruační potíže, alergie, ekzémy, paradentóza, záněty dásní, hemoroidy... a mnoho dalších.

Výrazně pomáhají při problémech v trávicí soustavě, při dermatologických obtížích. V kosmetice rychle a výrazně regenerují problémovou pokožku - vyrážky, zanícená místa, silné projevy akné, jizvy, strie a podobně.

Vzhledem ke svému širokému spektru  mohou přímo z buněk aktivovat regenerační sílu organizmu. Okamžitě nastává spontánní zmírnění bolesti a zlepšení celkového zdravotního stavu.

Nano speje nenahrazují lékařské vyšetření a ošetření!

Nanotechnologii zpracované bylinné informace blahodárně působí na enzym telomerázu a tím prodlužuje životnost buněk, zvyšuje se počet buněčných dělení, zpomaluje se degenerace buněk a výrazně se zvyšuje regenerace tkání... takže se postupně zlepšuje kvalita zdraví..

---------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud chcete získat zpět své zdraví, tak je třeba zároveň  pracovat i na svých blocích, vzorech chování, programech..přijmout sám sebe, probudit lásku k sobě. Brát život se vším, co mi nabízí

Jsem ráda, že vám mohu pomocí Numerologie, kineziologie One Brain, Bachovy terapie,  nano produktů a Regulatpro Bio (fermentovaná enzymová RAW výživa ) nabídnout řešení pro vaše psychické a fyzické potíže

stazeny-soubor--16-.jpgRegulatpr Bio se výborně doplňuje s nano  produkty   (nano produkty nám do těla nedodávají živiny) a příčiny všech nemocí jsou stejné, jedná se o projevy PŘETÍŽENÍ + NEDOSTATKU

 Organismus nejvíce přetěžuje mrtvá a chemizovaná strava (vaření, pesticidy, éčka) a nesprávné myšlení.

Nedostatek způsobuje především mrtvá strava bez enzymů a energie.       

Jak  se uzdravit ?Jediným lékařem, který nás umí vyléčit je naše mysl (rozum) a naše tělo (imunitní systém). Proto je k upevnění zdraví potřeba nejprve chtít se uzdravit, změnit myšlení (pečovat o sebe) a přejít z co největší části na živou stravu. Tím doplníme chybějící enzymy, energii a živiny, vyčistíme hlavu i tělo.

---------------------------------------------------------------------------

Aplikace nano produktů u akutních, krátkodobé problémy mají výrazný efekt, u dlouhodobých to chce samozřejmě čas a pracovat na sobě komplexně a hlavně dodávat potřebné živiny..např. artroza III- IV st, letité ekzémy, alergie a jiná chronická onemocnění se nevyřeší během 14 dní. Za krátkou dobu nevyřešíme ani zanesení organismu toxiny z léků a našeho špatného stravování, atd. ....ale ovlivnění bolesti je okamžité nebo v krátké době....

 

Výhoda  nanotechnologicky zpracovaný bylinných produktů 

  • Velmi jednoduchá aplikace
  • Účinků bylinných produktů nan. zpracovaných mohou využívat všechny věkové kategorie (těhotné ženy, kojenci, malé dětičky, dospěláci, senioři i zvířata) - u dětí a zvířat nastává "náprava"  velmi rychle

​_______________________________________________________

Názvy produktů a Informace  není dovoleno šířit veřejně.                  

Pokud v příspěvku nenajdete odpovědi na své otázky, tak mi zavolejte na mob. 728944736

(na písemné dotazy neodpovídám)

   (Po - Čt   9h - 17h,  Pá  9h  - 15h)

                 

 
 


Poslední fotografieFacebook


Archiv

Kalendář
<< červen / 2019 >>

Statistiky

Online: 2
Celkem: 280164
Měsíc: 3693
Den: 140